אודות

עולם ההשקעות הפך בשנים האחרונות למורכב, מסובך ואפילו מאיים: סביבת ריבית נמוכה, מגוון רחב של אפיקי השקעה בארץ ובעולם, עלויות ניהול שונות, שינויים רגולטורים תכופים וכמובן עלייה מתמדת בתוחלת החיים. כל אלו משפיעים באופן ישיר על התשואות, הרווחים ועל אסטרטגיית ההשקעות הנדרשת. גורמים אלו מצריכים אסטרטגיה מתאימה, מעקב רציף, בקיאות ומקצועית. וכל זה, כמובן, במטרה למקסם את הרווחים בהשקעה שלכם.
ניהול ההון המשפחתי מבוסס על ראייה כוללת של סך נכסי המשפחה, מצריך תכנון נבון ומקדים, ניהול סיכונים וליווי מקצועי. אנו בA&S נסייע לכם בהגשמת מטרותיכם, ע"י מתכנן פיננסי אישי ומקצועי תוך שמירה על מסגרת סיכון מוגדרת, טיפול אישי, ברמת  דיסקרטיות מוחלטת ושמירה על זמינות מיטבית. 

אנו בA&S מאמינים בגישה יוזמת של תכנון מראש, המתייחסת אל התוכנית האסטרטגית הבסיסית כנקודת פתיחה בלבד. צוות המומחים שלנו יבנה עבורכם אסטרטגית השקעות מפורטת, המבוססת על הצרכים, התוכניות המשפחתיות העתידיות, חידושים ותנודות בשוק ההון, ויעדכן בהתאם את תוכנית ההשקעה האסטרטגית. 

אנו בA&S משקיעים מאמצים ומשאבים רבים באיתור ושכלול הזדמנויות ואפיקי השקעה כדאיים ואטרקטיביים, על מנת שנוכל להתאים לכם תוכנית השקעה אידיאלית התפורה במיוחד עבורכם.

סגירת תפריט